Vis alle BS Baby1 HS3
Hold Tid/Sted Instruktør/træner Træningsperiode Tilmeld
HS1K-afd. - HS1 (801)
Mandag kl. 05:40 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Tirsdag kl. 05:40 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Tirsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den LAVE ende Tirsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den DYBE ende Tirsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den DYBE ende Tirsdag kl. 18:10 - 19:20 Kampsportscenteret, Styrketræning Tirsdag kl. 18:10 - 19:20 Kampsportscenteret, Styrketræning Tirsdag kl. 18:10 - 19:20 Kampsportscenteret, Styrketræning Onsdag kl. 05:40 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 05:40 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den LAVE ende Lørdag kl. 07:00 - 09:00 Forum, Den LAVE ende Lørdag kl. 09:10 - 10:20 Kampsportscenteret, Styrketræning
Klubchef : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Cheftræner : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Undervisningschef : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Træner : Christian Johannesen , Jeppe Blaabjerg Høgild , Tais Andkjær Kristensen ,
Instruktør : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Administrativ personale : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
HS1K-afd. - HS1 (801)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Årgang AK-afd. - Årgang-A (802)
Mandag kl. 05:40 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Tirsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den DYBE ende Onsdag kl. 05:40 - 07:30 Forum, Den LAVE ende Onsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den DYBE ende Onsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den LAVE ende Onsdag kl. 18:10 - 19:00 Kampsportscenteret, Styrketræning Torsdag kl. 18:00 - 20:00 Forum, Den DYBE ende Lørdag kl. 09:00 - 10:30 Forum, Den DYBE ende Lørdag kl. 09:00 - 10:30 Forum, Den LAVE ende
Træner : Amalie Bach Nielsen , Krestian Gelmark-Sørensen , Tais Andkjær Kristensen ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
Årgang AK-afd. - Årgang-A (802)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Morgen svøm - Voksne (173)
Mandag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den LAVE ende Tirsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den LAVE ende Onsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den LAVE ende Onsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Lone Bejder , Thaneks Thananthiran ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Morgen svøm - Voksne (173)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS EliteHS Elite (800)
Mandag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Mandag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Mandag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Mandag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Mandag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Mandag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Tirsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Tirsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Tirsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den LAVE ende Tirsdag kl. 16:40 - 17:50 Kampsportscenteret, Styrketræning Tirsdag kl. 16:40 - 17:50 Kampsportscenteret, Styrketræning Tirsdag kl. 18:00 - 20:00 Forum, Den LAVE ende Onsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Onsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den LAVE ende Torsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 18:10 - 19:10 Kampsportscenteret, Styrketræning Fredag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Fredag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den LAVE ende Lørdag kl. 07:00 - 09:00 Forum, Den LAVE ende Lørdag kl. 07:00 - 09:00 Forum, Den DYBE ende Lørdag kl. 09:10 - 10:20 Kampsportscenteret, Styrketræning
Klubchef : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Cheftræner : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Undervisningschef : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Træner : Jeppe Blaabjerg Høgild , Tais Andkjær Kristensen ,
Instruktør : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Administrativ personale : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
HS EliteHS Elite (800)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Passive Elite Svømmere (360)
Mandag kl. 06:10 - 06:20 X - Frivillige, Klublokalet
Træner : Tais Andkjær Kristensen ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
Passive Elite Svømmere (360)
Kort beskrivelse
For elitesvømmere der i en periode er bosat i andre byer, men gerne vil svømme ved klubbens arrangementer.
Tilmeld
SportscollegeSports college Horsens (807)
Mandag kl. 07:30 - 09:20 Forum, Den DYBE ende Onsdag kl. 07:30 - 09:20 Forum, Den DYBE ende
Klubchef : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Cheftræner : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Undervisningschef : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Træner : Jeppe Blaabjerg Høgild , Tais Andkjær Kristensen ,
Instruktør : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Administrativ personale : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
SportscollegeSports college Horsens (807)
Kort beskrivelse
Tilmeld
TalentidrætsklasserneEliteidrætsklasserne (806)
Mandag kl. 07:30 - 09:20 Forum, Den DYBE ende Onsdag kl. 07:30 - 09:20 Forum, Den DYBE ende
Klubchef : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Cheftræner : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Undervisningschef : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Træner : Amalie Bach Nielsen , Jeppe Blaabjerg Høgild , Tais Andkjær Kristensen ,
Instruktør : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
Administrativ personale : Jeppe Blaabjerg Høgild ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
TalentidrætsklasserneEliteidrætsklasserne (806)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (124)
Mandag kl. 16:00 - 16:40 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Amalie Marie Wienberg ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (124)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (131)
Mandag kl. 16:00 - 16:40 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Mads Søby Hansen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (131)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (121)
Mandag kl. 16:00 - 16:40 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (121)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Baby svømning (101)
Mandag kl. 16:00 - 16:30 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Baby svømning (101)
Kort beskrivelse

Aldersgruppe: 8 uger til og med 2 år

Hvor: Lindehøj eller Forum Horsens varmvandsbassin

Guide til Lindehøj svømmebassin: https://www.youtube.com/watch?v=DzZ_HSuI6NA

Hvem: 1 baby og 1 forældre med i vandet 

Formål: At vandtilvænne barnet, så det føler sig tryg i vandet. Dette sker igennem øvelser, hvor barnet og forældre arbejder tæt sammen om barnets vandtilvænning samt fortrolighed med vand. 

Undervisning: Gennem øvelser, legeaktiviteter, sanglege og livredning lærer barnet at begå sig selvstændigt i vandet. Der arbejdes med sansemotorisk stimuli, tilpasse barnets aldersmæssige og motoriske niveau. 

Praktiske informationer: Baby skal have godkendt badebuks/ble på under deres badetøj i vandet. Swimking.dk sælger dem (Happy Nappy) til 150 kr., som er genanvendelig/vaskbar.

Tilmeld venteliste
Øvede børn (141)
Mandag kl. 16:10 - 16:50 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Øvede børn (141)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Baby svømning (102)
Mandag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Baby svømning (102)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Årgang BK-afd. - Årgang-B (803)
Mandag kl. 16:30 - 18:00 Forum, Den DYBE ende Mandag kl. 16:30 - 18:10 Forum, Den LAVE ende Onsdag kl. 18:00 - 19:30 Forum, Den DYBE ende Onsdag kl. 18:00 - 19:30 Forum, Den LAVE ende Fredag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den DYBE ende Fredag kl. 06:00 - 07:30 Forum, Den LAVE ende Lørdag kl. 09:00 - 10:30 Forum, Den DYBE ende Lørdag kl. 09:00 - 10:30 Forum, Den LAVE ende
Træner : Amalie Bach Nielsen , Cecilie Egemose Gregersen , Krestian Gelmark-Sørensen ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
Årgang BK-afd. - Årgang-B (803)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (122)
Mandag kl. 16:40 - 17:20 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (122)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (134)
Mandag kl. 16:40 - 17:20 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Amalie Marie Wienberg ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (134)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Let øvede - børn (132)
Mandag kl. 16:40 - 17:20 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Mads Søby Hansen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Let øvede - børn (132)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Øvede børn (142)
Mandag kl. 16:50 - 17:30 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Øvede børn (142)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Øvede børn (144)
Mandag kl. 17:20 - 18:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Amalie Marie Wienberg ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Øvede børn (144)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn 6-9 år (123)
Mandag kl. 17:20 - 18:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (123)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (133)
Mandag kl. 17:20 - 18:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Mads Søby Hansen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Let øvede - børn (133)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Baby svømning (104)
Mandag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Baby svømning (104)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Øvede børn (143)
Mandag kl. 17:30 - 18:10 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Øvede børn (143)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Årgang C - DrengeK-afd. - Årgang-C Drenge (804)
Mandag kl. 18:00 - 19:00 Forum, Den LAVE ende Onsdag kl. 17:00 - 18:00 Forum, Den LAVE ende Lørdag kl. 07:00 - 08:00 Forum, Den DYBE ende Lørdag kl. 08:10 - 09:00 Kampsportscenteret, Karate 2 lokalet
Træner : Cecilie Egemose Gregersen , Christian Johannesen , Krestian Gelmark-Sørensen ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
Årgang C - DrengeK-afd. - Årgang-C Drenge (804)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Årgang C - PigerK-afd. - Årgang-C Piger (805)
Mandag kl. 18:00 - 19:00 Forum, Den DYBE ende Onsdag kl. 16:00 - 17:00 Forum, Den LAVE ende Lørdag kl. 08:00 - 09:00 Forum, Den DYBE ende Lørdag kl. 09:10 - 10:00 Kampsportscenteret, Karate 2 lokalet
Træner : Cecilie Egemose Gregersen , Christian Johannesen , Krestian Gelmark-Sørensen ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
Årgang C - PigerK-afd. - Årgang-C Piger (805)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Ny Begynder ung 10 år + (128)
Mandag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Ny Begynder ung 10 år + (128)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Gravid vandgymnastik(Fitness) (161)
Mandag kl. 18:00 - 19:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Gravid vandgymnastik(Fitness) (161)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Tweens Ung (151)
Mandag kl. 18:10 - 19:10 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Mads Søby Hansen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Tweens Ung (151)
Kort beskrivelse
Tilmeld
PARA - Svømning (264)
Mandag kl. 18:40 - 20:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin Tirsdag kl. 18:00 - 19:00 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Celia El Maghili Fisker ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
PARA - Svømning (264)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Aqua Fitness (162)
Mandag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Aqua Fitness (162)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Start2Crawl (175)
Mandag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Den DYBE ende Mandag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Den DYBE ende
Træner : Krestian Gelmark-Sørensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Start2Crawl (175)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksen vandskræk (171)
Mandag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Varmvandsbassin Onsdag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Celia El Maghili Fisker ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Voksen vandskræk (171)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Tweens 12-15 år (152)
Mandag kl. 19:10 - 20:10 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Mads Søby Hansen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Tweens 12-15 år (152)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Start2Crawl - Udvidet (177)
Mandag kl. 20:00 - 21:00 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Den LAVE ende
Træner : Krestian Gelmark-Sørensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Start2Crawl - Udvidet (177)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Start2Crawl (176)
Mandag kl. 20:00 - 21:00 Forum, Den DYBE ende
Træner : Krestian Gelmark-Sørensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Start2Crawl (176)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksen - Begynder (172)
Mandag kl. 20:00 - 21:00 Forum, Varmvandsbassin Onsdag kl. 20:00 - 21:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Celia El Maghili Fisker ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Voksen - Begynder (172)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (225)
Tirsdag kl. 16:00 - 16:40 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Celia El Maghili Fisker , Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (225)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (211)
Tirsdag kl. 16:00 - 16:30 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Tove Sørensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (211)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn 6-9 år (224)
Tirsdag kl. 16:00 - 16:40 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (224)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn 6-9 år (221)
Tirsdag kl. 16:00 - 16:40 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
Hjælpeinstruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (221)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plask og Leg(3-6 år) (212)
Tirsdag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Tove Sørensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (212)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn 6-9 år (222)
Tirsdag kl. 16:40 - 17:20 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
Hjælpeinstruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (222)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (232)
Tirsdag kl. 16:40 - 17:20 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Celia El Maghili Fisker , Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Let øvede - børn (232)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (234)
Tirsdag kl. 16:40 - 17:20 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (234)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plask og Leg(3-6 år) (213)
Tirsdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Tove Sørensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (213)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn 6-9 år (223)
Tirsdag kl. 17:20 - 18:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
Hjælpeinstruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (223)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (233)
Tirsdag kl. 17:20 - 18:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Celia El Maghili Fisker , Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (233)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Øvede børn (244)
Tirsdag kl. 17:20 - 18:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Øvede børn (244)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn med særlige behov (261)
Tirsdag kl. 18:00 - 18:30 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Børn med særlige behov (261)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Junior SprintHS Junior Sprint (809)
Tirsdag kl. 18:00 - 19:00 Forum, Den LAVE ende Tirsdag kl. 18:00 - 19:00 Forum, Den DYBE ende Lørdag kl. 10:30 - 12:10 Forum, Den LAVE ende
Træner : Karl Brian Flores Lagoni ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
Junior SprintHS Junior Sprint (809)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS SprintHS Sprint (808)
Tirsdag kl. 18:40 - 20:00 Kampsportscenteret, Styrketræning Tirsdag kl. 20:00 - 21:00 Forum, Den LAVE ende Torsdag kl. 18:00 - 19:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin Lørdag kl. 10:30 - 12:10 Forum, Den DYBE ende
Træner : Karl Brian Flores Lagoni ,
01.01.2024 - 30.06.2024 Tilmeld
HS SprintHS Sprint (808)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Livredning (265)
Tirsdag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Livredning (265)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksen Motion (271)
Tirsdag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Den DYBE ende Tirsdag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Den LAVE ende Onsdag kl. 20:00 - 21:30 Forum, Den LAVE ende Onsdag kl. 20:00 - 21:30 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 18:00 - 19:00 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 18:00 - 19:00 Forum, Den LAVE ende Søndag kl. 12:00 - 16:00 Forum, Den DYBE ende Søndag kl. 12:00 - 16:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Oliver Raarup Mitchell ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Voksen Motion (271)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Tri - Aften (272)
Tirsdag kl. 20:00 - 21:30 Forum, Den LAVE ende Tirsdag kl. 20:00 - 21:30 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 19:00 - 20:30 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 19:00 - 20:30 Forum, Den LAVE ende
Træner : Christian Johannesen ,
Instruktør : Maria Schleimann ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Tri - Aften (272)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Masters (273)
Tirsdag kl. 20:00 - 21:30 Forum, Den LAVE ende Tirsdag kl. 20:00 - 21:30 Forum, Den DYBE ende Torsdag kl. 19:00 - 20:30 Forum, Den DYBE ende
Træner : Christian Johannesen ,
Instruktør : Maria Schleimann ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Masters (273)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (324)
Onsdag kl. 16:00 - 16:40 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Amalie Marie Wienberg ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (324)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Let øvede - børn (334)
Onsdag kl. 16:40 - 17:20 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Amalie Marie Wienberg ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (334)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Øvede børn (344)
Onsdag kl. 17:20 - 18:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Amalie Marie Wienberg ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Øvede børn (344)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (424)
Torsdag kl. 16:00 - 16:40 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Amalie Marie Wienberg ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (424)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn 6-9 år (421)
Torsdag kl. 16:00 - 16:40 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
Hjælpeinstruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (421)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Tumlinge 2-4 år (401)
Torsdag kl. 16:00 - 16:30 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Tumlinge 2-4 år (401)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (431)
Torsdag kl. 16:10 - 16:50 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (431)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plask og Leg(3-6 år) (412)
Torsdag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (412)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn 6-9 år (422)
Torsdag kl. 16:40 - 17:20 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
Hjælpeinstruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (422)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (434)
Torsdag kl. 16:40 - 17:20 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Amalie Marie Wienberg ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (434)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Let øvede - børn (432)
Torsdag kl. 16:50 - 17:30 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (432)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plask og Leg(3-6 år) (413)
Torsdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (413)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Øvede børn (444)
Torsdag kl. 17:20 - 18:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Amalie Marie Wienberg ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Øvede børn (444)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (423)
Torsdag kl. 17:20 - 18:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
Hjælpeinstruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (423)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (414)
Torsdag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (414)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (433)
Torsdag kl. 17:30 - 18:10 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (433)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Ny Begynder ung 10 år + (428)
Torsdag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Ny Begynder ung 10 år + (428)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Ny Begynder ung 10 år + (429)
Torsdag kl. 18:30 - 19:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Ny Begynder ung 10 år + (429)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Voksen Motion (471)
Torsdag kl. 19:00 - 20:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Tove Sørensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Voksen Motion (471)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksen vandskræk (472)
Torsdag kl. 20:00 - 21:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Tove Sørensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Voksen vandskræk (472)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (524)
Fredag kl. 16:00 - 16:40 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn 6-9 år (524)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Tweens 9-12 år (551)
Fredag kl. 16:30 - 17:30 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Mads Søby Hansen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Tweens 9-12 år (551)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Forældre svøm (561)
Fredag kl. 16:30 - 17:30 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Forældre svøm (561)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Let øvede - børn (531)
Fredag kl. 16:30 - 17:10 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Celia El Maghili Fisker ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (531)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plask og Leg(3-6 år) (511)
Fredag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (511)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Øvede børn (541)
Fredag kl. 16:30 - 17:10 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Tobias Berggreen ,
Hjælpeinstruktør : Tobias Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Øvede børn (541)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn 6-9 år (521)
Fredag kl. 16:30 - 17:10 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
Hjælpeinstruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (521)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Let øvede - børn (534)
Fredag kl. 16:40 - 17:20 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (534)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plask og Leg(3-6 år) (512)
Fredag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (512)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Øvede børn (542)
Fredag kl. 17:10 - 17:50 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Tobias Berggreen ,
Hjælpeinstruktør : Tobias Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Øvede børn (542)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (522)
Fredag kl. 17:10 - 17:50 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
Hjælpeinstruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (522)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Let øvede - børn (532)
Fredag kl. 17:10 - 17:50 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Celia El Maghili Fisker ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (532)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Øvede børn (544)
Fredag kl. 17:20 - 18:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Øvede børn (544)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Tweens 9-12 år (552)
Fredag kl. 17:30 - 18:30 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Mads Søby Hansen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Tweens 9-12 år (552)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plask og Leg(3-6 år) (513)
Fredag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (513)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Let øvede - børn (533)
Fredag kl. 17:50 - 18:30 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Celia El Maghili Fisker ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Let øvede - børn (533)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (523)
Fredag kl. 17:50 - 18:30 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
Hjælpeinstruktør : Simone Marie Nyholm Kristensen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Begynder børn 6-9 år (523)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plask & Leg med mor eller far (514)
Fredag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask & Leg med mor eller far (514)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Plask & Leg med mor eller far (517)
Fredag kl. 18:30 - 19:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Celia El Maghili Fisker ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask & Leg med mor eller far (517)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Børn med særlige behov (528)
Fredag kl. 18:30 - 19:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Børn med særlige behov (528)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plask & Leg med mor eller far (611)
Lørdag kl. 11:00 - 11:30 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask & Leg med mor eller far (611)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn med mor eller fa (621)
Lørdag kl. 11:30 - 12:10 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Begynder børn med mor eller fa (621)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Begynder børn med mor eller fa (622)
Lørdag kl. 12:10 - 12:50 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Begynder børn med mor eller fa (622)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Talent Aspirant (661)
Lørdag kl. 13:00 - 14:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Talent Aspirant (661)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Talent Champion (662)
Lørdag kl. 14:00 - 15:00 Bankagersvømmesal, 16 meter bassin
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Talent Champion (662)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Baby svømning (701)
Søndag kl. 08:30 - 09:00 Lindehøjscenteret, 12 meter bassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Baby svømning (701)
Kort beskrivelse
CkJhYnlzdsO4bSAwIC0gMiDDpXIu
Tilmeld venteliste
Baby svømning (702)
Søndag kl. 09:00 - 09:30 Lindehøjscenteret, 12 meter bassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Baby svømning (702)
Kort beskrivelse
Babysvøm 0 - 2 år
Tilmeld venteliste
Baby svømning (703)
Søndag kl. 09:30 - 10:00 Lindehøjscenteret, 12 meter bassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Baby svømning (703)
Kort beskrivelse
Babysvøm 0 - 2 år
Tilmeld venteliste
Baby svømning (704)
Søndag kl. 10:00 - 10:30 Lindehøjscenteret, 12 meter bassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Baby svømning (704)
Kort beskrivelse
Babysvøm 0 - 2 år
Tilmeld venteliste
Baby svømning (705)
Søndag kl. 11:00 - 11:30 Lindehøjscenteret, 12 meter bassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Baby svømning (705)
Kort beskrivelse
Babysvøm 0 - 2 år
Tilmeld venteliste
Baby svømning (706)
Søndag kl. 11:30 - 12:00 Lindehøjscenteret, 12 meter bassin
Instruktør : Lone Bejder ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Baby svømning (706)
Kort beskrivelse
Babysvøm 0 - 2 år
Tilmeld venteliste
Familie svømning (709)
Søndag kl. 13:00 - 14:00 Forum, Den DYBE ende Søndag kl. 13:00 - 14:00 Forum, Den LAVE ende
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Familie svømning (709)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Familie svømning (710)
Søndag kl. 14:00 - 15:00 Forum, Den LAVE ende Søndag kl. 14:00 - 15:00 Forum, Den DYBE ende
Instruktør : Marcus Diego Bach ,
Hjælpeinstruktør : Marcus Diego Bach ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Familie svømning (710)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Tumlinge 2-4 år (712)
Søndag kl. 15:00 - 15:30 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Tumlinge 2-4 år (712)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Tumlinge 2-4 år (713)
Søndag kl. 15:30 - 16:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Tumlinge 2-4 år (713)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Plask & Leg med mor eller far (714)
Søndag kl. 16:00 - 16:30 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask & Leg med mor eller far (714)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Udspring 1 (798)
Søndag kl. 16:20 - 17:00 Forum - Springbassin, S
Instruktør : Henrik Rosenkrantz küster ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Udspring 1 (798)
Kort beskrivelse
Udspring 1
Tilmeld
Plask og Leg(3-6 år) (715)
Søndag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmvandsbassin
Instruktør : Freja Berggreen ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Venteliste
Plask og Leg(3-6 år) (715)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Udspring 2 (799)
Søndag kl. 17:00 - 18:20 Forum - Springbassin, S
Instruktør : Henrik Rosenkrantz küster ,
08.01.2024 - 23.06.2024 Tilmeld
Udspring 2 (799)
Kort beskrivelse
Tilmeld

Nyheder

Instagram

Loading