Vis alle Baby0 Behov BS Dance Forældre Gravid HS10 HS7 HSplus K3 Livredning Master Motion Para Start2Crawl Triatlon Udspring Ung2 Vandskræk VokBegynder WaterFit Baby1 Baby2 HS3 HS4 HS5 HS6 HS8 HS9 K1 K2 K4 Ung1
Hold Tid/Sted Instruktør/træner Træningsperiode Tilmeld Tilmeldte
Passive SvømmereKonkurrenceafdeling - 24E (9999)
Mandag kl. 00:00 - 00:10 Horsens Svømmeklub, Klublokale
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
01.08.2024 - 31.12.2024 Tilmeld 5/10
Passive SvømmereKonkurrenceafdeling - 24E (9999)
Kort beskrivelse

For passive medlemmer i Horsens Svømmeklub.
Medlemmer som i en periode er tilknyttet efterskole, men ønsker at deltage som Horsens SK svømmer til stævner og arrangementer, skal være tilknyttet dette hold.

Tilmeld
HS14 - K1Konkurrenceafdeling - 24E (9995)
Mandag kl. 06:00 - 07:30 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Mandag kl. 16:40 - 17:40 Kampsportscenteret, Styrketræning Mandag kl. 18:00 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Langbane Tirsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, 50m Bassin, Langbane Tirsdag kl. 16:00 - 17:00 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 17:00 - 19:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Onsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Onsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Torsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, 50m Bassin, Langbane Torsdag kl. 16:40 - 17:40 Kampsportscenteret, Styrketræning Torsdag kl. 18:00 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Fredag kl. 06:00 - 07:30 Forum, 50m Bassin, Langbane Lørdag kl. 07:00 - 09:00 Forum, 50m Bassin, Langbane Lørdag kl. 09:20 - 10:20 Kampsportscenteret, Styrketræning
Træner : Tais Andkjær Kristensen ,
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
05.08.2024 - 31.12.2024 Tilmeld 10/26
HS14 - K1Konkurrenceafdeling - 24E (9995)
Kort beskrivelse

Klubbens konkurrenceafdeling består af fire hold; K1, K2, K3 og K4.

Konkurrenceafdelingen er som udgangspunkt opdelt i Svøm Danmarks årgangsinddeling: Nationale events | Dansk Svømmeunion (svoem.org)
K1: 2009 og ældre
K2: 2010-2011
K3: 2012-2013
K4: 2014-2015

Tilmelding skal altid foregå efter aftale med trænerteamet.

Klubbens førstehold træner følgende træningstider:

HoldDagLand FRALand TILVand FRAVand TIL
K1Mandag

05:4507:30
K1Mandag16:4017:4018:0020:00
K1Tirsdag

05:4507:30
K1Tirsdag15:4517:0017:0019:00
K1Onsdag

05:4507:30
K1Onsdag

15:4518:00
K1Torsdag

05:4507:30
K1Torsdag16:4017:4017:4520:00
K1Fredag

05:4507:30
K1Fredag



K1Lørdag09:1510:1506:4509:00
K1Lørdag



K1Søndag



K1Søndag



Derudover skal alle svømmere på K1 assistere på K4. Trænerteamet vil lave en turnusordning, så alle svømmere på skift hjælper til på fjerdeholdet.

Tilmeld
HS13 - K2Konkurrenceafdeling - 24E (9996)
Mandag kl. 06:00 - 07:30 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Mandag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Landtræning Mandag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Tirsdag kl. 16:00 - 18:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Tirsdag kl. 18:20 - 19:20 Kampsportscenteret, Styrketræning Onsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Onsdag kl. 16:20 - 16:50 Forum, Landtræning Onsdag kl. 17:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Torsdag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Landtræning Torsdag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Fredag kl. 16:00 - 17:00 Kampsportscenteret, Styrketræning Fredag kl. 17:30 - 19:30 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Lørdag kl. 07:00 - 09:00 Forum, 50m Bassin, Langbane
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
05.08.2024 - 31.12.2024 Tilmeld 10/30
HS13 - K2Konkurrenceafdeling - 24E (9996)
Kort beskrivelse

Klubbens konkurrenceafdeling består af fire hold; K1, K2, K3 og K4.

Konkurrenceafdelingen er som udgangspunkt opdelt i Svøm Danmarks årgangsinddeling: Nationale events | Dansk Svømmeunion (svoem.org)
K1: 2009 og ældre
K2: 2010-2011
K3: 2012-2013
K4: 2014-2015

Tilmelding skal altid foregå efter aftale med trænerteamet.

Klubbens andethold træner følgende træningstider: 

HoldDagLand FRALand TILVand FRAVand TIL
K2Mandag

05:4507:30
K2Mandag18:0018:2518:2520:00
K2Tirsdag



K2Tirsdag18:1519:1515:4518:00
K2Onsdag

05:4507:30
K2Onsdag16:1516:4516:4518:40
K2Torsdag



K2Torsdag18:0018:2518:2520:00
K2Fredag



K2Fredag16:0017:0017:1519:30
K2Lørdag

06:4509:00
K2Lørdag



K2Søndag



K2Søndag



Tilmeld
SportscollegeKonkurrenceafdeling - 24E (9995A)
Mandag kl. 07:00 - 09:30 Forum, 50m Bassin, Langbane Onsdag kl. 07:00 - 09:30 Forum, 50m Bassin, Langbane
Træner : Tais Andkjær Kristensen ,
12.08.2024 - 31.12.2024 Tilmeld 2/20
SportscollegeKonkurrenceafdeling - 24E (9995A)
Kort beskrivelse

Betaling for elever og svømmere, som benytter træningstiden for sportscollege om formiddagen mandag og onsdag.

Tilmeld
IdrætsklasserKonkurrenceafdeling - 24E (9996A)
Mandag kl. 07:00 - 09:30 Forum, 50m Bassin, Langbane Onsdag kl. 07:00 - 09:30 Forum, 50m Bassin, Langbane
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
12.08.2024 - 31.12.2024 Tilmeld 6/20
IdrætsklasserKonkurrenceafdeling - 24E (9996A)
Kort beskrivelse

Betaling for elever og svømmere, som benytter træningstiden for sportscollege om formiddagen mandag og onsdag.

Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (1253)
Mandag kl. 16:00 - 16:10 Forum, Landtræning Mandag kl. 16:10 - 16:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (1253)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Forældre Svømning - Mandag - 2024EForældre Svømning - 24E (1848)
Mandag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Mandag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Mandag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Langbane
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/16
Forældre Svømning - Mandag - 2024EForældre Svømning - 24E (1848)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (1100)
Mandag kl. 16:00 - 16:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (1100)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS11 - K4Konkurrenceafdeling - 24E (9998)
Mandag kl. 16:00 - 17:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Mandag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Landtræning Onsdag kl. 16:00 - 17:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Onsdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Landtræning Fredag kl. 16:00 - 17:30 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 31.12.2024 Tilmeld 11/40
HS11 - K4Konkurrenceafdeling - 24E (9998)
Kort beskrivelse

Klubbens konkurrenceafdeling består af fire hold; K1, K2, K3 og K4.

Konkurrenceafdelingen er som udgangspunkt opdelt i Svøm Danmarks årgangsinddeling: Nationale events | Dansk Svømmeunion (svoem.org)

K1: 2009 og ældre
K2: 2010-2011
K3: 2012-2013
K4: 2014-2015

Tilmelding skal altid foregå efter aftale med trænerteamet.

Klubbens førstehold træner følgende træningstider:

HoldDagLand FRALand TILVand FRAVand TIL
K4Mandag



K4Mandag17:0017:3015:4517:00
K4Tirsdag



K4Tirsdag



K4Onsdag



K4Onsdag17:0017:3015:4517:00
K4Torsdag



K4Torsdag



K4Fredag



K4Fredag

15:4517:30
K4Lørdag



K4Lørdag



K4Søndag



K4Søndag



Svømmerne fra førsteholdet vil på skift - alle ugens træningspas - komme forbi og assistere med undervisningen på fjerdeholdet.

Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (1256)
Mandag kl. 16:00 - 16:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Mandag kl. 16:10 - 16:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (1256)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS12 - K3Konkurrenceafdeling - 24E (9997)
Mandag kl. 16:00 - 17:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Mandag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 16:00 - 17:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Tirsdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Landtræning Torsdag kl. 16:00 - 17:30 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Torsdag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Landtræning Fredag kl. 16:00 - 17:30 Forum, 50m Bassin, Lav Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
12.08.2024 - 31.12.2024 Tilmeld 8/36
HS12 - K3Konkurrenceafdeling - 24E (9997)
Kort beskrivelse

Klubbens konkurrenceafdeling består af fire hold; K1, K2, K3 og K4.

Konkurrenceafdelingen er som udgangspunkt opdelt i Svøm Danmarks årgangsinddeling: Nationale events | Dansk Svømmeunion (svoem.org)

K1: 2009 og ældre
K2: 2010-2011
K3: 2012-2013
K4: 2014-2015

Tilmelding skal altid foregå efter aftale med trænerteamet.

Klubbens tredjehold træner følgende træningstider:

HoldDagLand FRALand TILVand FRAVand TIL
K3Mandag



K3Mandag17:0017:3015:4517:00
K3Tirsdag



K3Tirsdag17:0017:3015:4517:00
K3Onsdag



K3Onsdag



K3Torsdag



K3Torsdag17:3018:0015:4517:30
K3Fredag



K3Fredag

15:4517:30
K3Lørdag



K3Lørdag



K3Søndag



K3Søndag



Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (1304)
Mandag kl. 16:10 - 16:20 Forum, Landtræning Mandag kl. 16:20 - 16:50 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 7/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (1304)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (1808)
Mandag kl. 16:10 - 16:50 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (1808)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (1355)
Mandag kl. 16:20 - 16:30 Forum, Landtræning Mandag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (1355)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (2406)
Mandag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Mandag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (2406)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (1406)
Mandag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Mandag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 8/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (1406)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (1307)
Mandag kl. 16:30 - 16:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Mandag kl. 16:40 - 17:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (1307)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (1254)
Mandag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Mandag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (1254)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (1151)
Mandag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (1151)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (1457)
Mandag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Mandag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (1457)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (1305)
Mandag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Mandag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 7/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (1305)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Ung 1 - 2024EUng 1 - 24E (1708)
Mandag kl. 16:50 - 17:30 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 12/12
Ung 1 - 2024EUng 1 - 24E (1708)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (1356)
Mandag kl. 16:50 - 17:00 Forum, Landtræning Mandag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 6/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (1356)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (1202)
Mandag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Udsolgt 6/6
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (1202)
Kort beskrivelse
Udsolgt
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (1358)
Mandag kl. 17:00 - 17:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Mandag kl. 17:10 - 17:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 6/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (1358)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Livredning - 2024ELivredning - 24E (1768)
Mandag kl. 17:00 - 18:00 Forum, 50m Bassin, Langbane Torsdag kl. 17:30 - 18:10 Forum, 50m Bassin, Langbane Torsdag kl. 17:30 - 18:10 Forum, 50m Bassin, Langbane
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/16
Livredning - 2024ELivredning - 24E (1768)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (1255)
Mandag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Mandag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (1255)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (1407)
Mandag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Mandag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (1407)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (1458)
Mandag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Mandag kl. 17:20 - 17:50 Kampsportscenteret, Karate 2 lokalet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (1458)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (1306)
Mandag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Mandag kl. 17:20 - 17:50 Forum, Landtræning
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 8/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (1306)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (1357)
Mandag kl. 17:20 - 17:30 Forum, Landtræning Mandag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (1357)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (1409)
Mandag kl. 17:30 - 17:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Mandag kl. 17:40 - 18:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (1409)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (1408)
Mandag kl. 17:30 - 17:40 Forum, Landtræning Mandag kl. 17:40 - 18:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (1408)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (1101)
Mandag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/6
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (1101)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Ung 1 - 2024EUng 1 - 24E (1709)
Mandag kl. 17:30 - 18:10 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 12/12
Ung 1 - 2024EUng 1 - 24E (1709)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (1459)
Mandag kl. 17:40 - 17:50 Forum, Landtræning Mandag kl. 17:50 - 18:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 6/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (1459)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (1152)
Mandag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/6
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (1152)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (1460)
Mandag kl. 18:00 - 18:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Mandag kl. 18:10 - 18:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 6/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (1460)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (1203)
Mandag kl. 18:30 - 19:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/6
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (1203)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS+ - 2024EHS+ - 24E (1748)
Mandag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Onsdag kl. 18:00 - 19:30 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Fredag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende
Træner : Karl Brian Flores Lagoni ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/16
HS+ - 2024EHS+ - 24E (1748)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Masters - 2024EMasters - 24E (1668)
Mandag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Onsdag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Fredag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/16
Masters - 2024EMasters - 24E (1668)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Gravid Vandgymnastik - 2024EGravid Gym - 24E (1568)
Mandag kl. 19:00 - 20:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 7/14
Gravid Vandgymnastik - 2024EGravid Gym - 24E (1568)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Forældre Svømning - Tirsdag - 2024EForældre Svømning - 24E (2849)
Tirsdag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Tirsdag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/12
Forældre Svømning - Tirsdag - 2024EForældre Svømning - 24E (2849)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Triatlon - 2024ETriatlon - 24E (2669)
Tirsdag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Onsdag kl. 06:00 - 07:30 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Torsdag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Lørdag kl. 09:00 - 11:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/20
Triatlon - 2024ETriatlon - 24E (2669)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (2253)
Tirsdag kl. 16:00 - 16:10 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 16:10 - 16:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (2253)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (2100)
Tirsdag kl. 16:00 - 16:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/6
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (2100)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (2256)
Tirsdag kl. 16:00 - 16:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Tirsdag kl. 16:10 - 16:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (2256)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (2304)
Tirsdag kl. 16:10 - 16:20 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 16:20 - 16:50 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (2304)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (2355)
Tirsdag kl. 16:20 - 16:30 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 9/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (2355)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (2254)
Tirsdag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (2254)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (2307)
Tirsdag kl. 16:30 - 16:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Tirsdag kl. 16:40 - 17:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (2307)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (2151)
Tirsdag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (2151)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (2457)
Tirsdag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (2457)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (2305)
Tirsdag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (2305)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (2356)
Tirsdag kl. 16:50 - 17:00 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 9/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (2356)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (2809)
Tirsdag kl. 16:50 - 17:30 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (2809)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (2358)
Tirsdag kl. 17:00 - 17:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Tirsdag kl. 17:10 - 17:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 6/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (2358)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (2407)
Tirsdag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (2407)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (2255)
Tirsdag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (2255)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (2202)
Tirsdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Udsolgt 6/6
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (2202)
Kort beskrivelse
Udsolgt
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (2458)
Tirsdag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 17:20 - 17:50 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (2458)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (2306)
Tirsdag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 17:20 - 17:50 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (2306)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (2357)
Tirsdag kl. 17:20 - 17:30 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (2357)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (2409)
Tirsdag kl. 17:30 - 17:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Tirsdag kl. 17:40 - 18:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (2409)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (2101)
Tirsdag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/6
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (2101)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Ung 2 - 2024EUng 2 - 24E (2728)
Tirsdag kl. 17:30 - 18:10 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/12
Ung 2 - 2024EUng 2 - 24E (2728)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (2408)
Tirsdag kl. 17:30 - 17:40 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 17:40 - 18:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (2408)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (2459)
Tirsdag kl. 17:40 - 17:50 Forum, Landtræning Tirsdag kl. 17:50 - 18:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (2459)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Para Hold - 2024EPara Svømning - 24E (2848)
Tirsdag kl. 18:00 - 19:10 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Lørdag kl. 09:00 - 11:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende
Instruktør : Celia El Maghili Fisker ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/12
Para Hold - 2024EPara Svømning - 24E (2848)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (2460)
Tirsdag kl. 18:00 - 18:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Tirsdag kl. 18:10 - 18:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (2460)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (2152)
Tirsdag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/6
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (2152)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (2203)
Tirsdag kl. 18:30 - 19:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/6
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (2203)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Start2Crawl - 2024EStart2Crawl - 24E (2548)
Tirsdag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 9/20
Start2Crawl - 2024EStart2Crawl - 24E (2548)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksen Vandskræk - 2024EVoksen Vandskræk - 24E (2508)
Tirsdag kl. 19:10 - 20:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/12
Voksen Vandskræk - 2024EVoksen Vandskræk - 24E (2508)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Motionssvømning - 2024EMotion - 24E (2648)
Tirsdag kl. 19:30 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Langbane Onsdag kl. 18:40 - 19:30 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Onsdag kl. 19:20 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Lav Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/20
Motionssvømning - 2024EMotion - 24E (2648)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksen Begynder - 2024EVoksen Begynder (2528)
Tirsdag kl. 20:00 - 21:00 Forum, Varmtvands Bassinet Onsdag kl. 18:40 - 20:00 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/12
Voksen Begynder - 2024EVoksen Begynder (2528)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (3256)
Onsdag kl. 16:00 - 16:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Onsdag kl. 16:10 - 16:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (3256)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (3253)
Onsdag kl. 16:00 - 16:10 Forum, Landtræning Onsdag kl. 16:10 - 16:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (3253)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Forældre Svømning - Onsdag - 2024EForældre Svømning - 24E (3850)
Onsdag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Onsdag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/12
Forældre Svømning - Onsdag - 2024EForældre Svømning - 24E (3850)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (3304)
Onsdag kl. 16:10 - 16:20 Forum, Landtræning Onsdag kl. 16:20 - 16:50 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (3304)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (3355)
Onsdag kl. 16:20 - 16:30 Forum, Landtræning Onsdag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (3355)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (3307)
Onsdag kl. 16:30 - 16:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Onsdag kl. 16:40 - 17:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (3307)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (3406)
Onsdag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Onsdag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (3406)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (3254)
Onsdag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Onsdag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (3254)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (3457)
Onsdag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Onsdag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (3457)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (3305)
Onsdag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Onsdag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (3305)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (3356)
Onsdag kl. 16:50 - 17:00 Forum, Landtræning Onsdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (3356)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (3810)
Onsdag kl. 16:50 - 17:30 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (3810)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (3407)
Onsdag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Onsdag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 7/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (3407)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (3358)
Onsdag kl. 17:00 - 17:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Onsdag kl. 17:10 - 17:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (3358)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (3255)
Onsdag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Onsdag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 6/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (3255)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (3458)
Onsdag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Onsdag kl. 17:20 - 17:50 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (3458)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (3306)
Onsdag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Onsdag kl. 17:20 - 17:50 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (3306)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (3357)
Onsdag kl. 17:20 - 17:30 Forum, Landtræning Onsdag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (3357)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (3408)
Onsdag kl. 17:30 - 17:40 Forum, Landtræning Onsdag kl. 17:40 - 18:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (3408)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (3409)
Onsdag kl. 17:30 - 17:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Onsdag kl. 17:40 - 18:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (3409)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Ung 1 - 2024EUng 1 - 24E (3710)
Onsdag kl. 17:30 - 18:10 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 12/12
Ung 1 - 2024EUng 1 - 24E (3710)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (3459)
Onsdag kl. 17:40 - 17:50 Forum, Landtræning Onsdag kl. 17:50 - 18:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (3459)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (3460)
Onsdag kl. 18:00 - 18:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Onsdag kl. 18:10 - 18:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (3460)
Kort beskrivelse
Tilmeld
SwimFit - 2024ESwimFit - 24E (3588)
Onsdag kl. 18:30 - 19:30 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende
Træner : Karl Brian Flores Lagoni ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
SwimFit - 2024ESwimFit - 24E (3588)
Kort beskrivelse
Tilmeld
AquaDance - 2024EDance - 24E (3608)
Onsdag kl. 18:40 - 19:20 Forum, 50m Bassin, Lav Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/24
AquaDance - 2024EDance - 24E (3608)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Forældre Svømning - Torsdag - 2024EForældre Svømning - 24E (4851)
Torsdag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Langbane Torsdag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Lav Ende Torsdag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/16
Forældre Svømning - Torsdag - 2024EForældre Svømning - 24E (4851)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (4256)
Torsdag kl. 16:00 - 16:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Torsdag kl. 16:10 - 16:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (4256)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (4100)
Torsdag kl. 16:00 - 16:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (4100)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (4253)
Torsdag kl. 16:00 - 16:10 Forum, Landtræning Torsdag kl. 16:10 - 16:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (4253)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (4304)
Torsdag kl. 16:10 - 16:20 Forum, Landtræning Torsdag kl. 16:20 - 16:50 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (4304)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (4355)
Torsdag kl. 16:20 - 16:30 Forum, Landtræning Torsdag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (4355)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (4151)
Torsdag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (4151)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (4307)
Torsdag kl. 16:30 - 16:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Torsdag kl. 16:40 - 17:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (4307)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (4406)
Torsdag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Torsdag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (4406)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (4254)
Torsdag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Torsdag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 9/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (4254)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (4305)
Torsdag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Torsdag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (4305)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (4457)
Torsdag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Torsdag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (4457)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (4811)
Torsdag kl. 16:50 - 17:30 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (4811)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (4356)
Torsdag kl. 16:50 - 17:00 Forum, Landtræning Torsdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 9/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (4356)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (4202)
Torsdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (4202)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (4407)
Torsdag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Torsdag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (4407)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (4358)
Torsdag kl. 17:00 - 17:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Torsdag kl. 17:10 - 17:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 8/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (4358)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (4255)
Torsdag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Torsdag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (4255)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (4306)
Torsdag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Torsdag kl. 17:20 - 17:50 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (4306)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (4458)
Torsdag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Torsdag kl. 17:20 - 17:50 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (4458)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (4357)
Torsdag kl. 17:20 - 17:30 Forum, Landtræning Torsdag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (4357)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (4408)
Torsdag kl. 17:30 - 17:40 Forum, Landtræning Torsdag kl. 17:40 - 18:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (4408)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (4203)
Torsdag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (4203)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Ung 2 - 2024EUng 2 - 24E (4711)
Torsdag kl. 17:30 - 18:10 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/12
Ung 2 - 2024EUng 2 - 24E (4711)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (4409)
Torsdag kl. 17:30 - 17:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Torsdag kl. 17:40 - 18:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (4409)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (4459)
Torsdag kl. 17:40 - 17:50 Forum, Landtræning Torsdag kl. 17:50 - 18:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (4459)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (4460)
Torsdag kl. 18:00 - 18:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Torsdag kl. 18:10 - 18:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (4460)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Forældre Svømning - Fredag - 2024EForældre Svømning - 24E (5852)
Fredag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Dyb Ende Fredag kl. 16:00 - 18:40 Forum, 50m Bassin, Lav Ende
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/12
Forældre Svømning - Fredag - 2024EForældre Svømning - 24E (5852)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (5256)
Fredag kl. 16:00 - 16:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Fredag kl. 16:10 - 16:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (5256)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (5100)
Fredag kl. 16:00 - 16:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/6
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (5100)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (5253)
Fredag kl. 16:00 - 16:10 Forum, Landtræning Fredag kl. 16:10 - 16:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (5253)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (5304)
Fredag kl. 16:10 - 16:20 Forum, Landtræning Fredag kl. 16:20 - 16:50 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (5304)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (5355)
Fredag kl. 16:20 - 16:30 Forum, Landtræning Fredag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (5355)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (5151)
Fredag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (5151)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (5254)
Fredag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Fredag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 10/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (5254)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (5307)
Fredag kl. 16:30 - 16:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Fredag kl. 16:40 - 17:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (5307)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (5406)
Fredag kl. 16:30 - 16:40 Forum, Landtræning Fredag kl. 16:40 - 17:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 6/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (5406)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (5457)
Fredag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Fredag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 10/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (5457)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (5305)
Fredag kl. 16:40 - 16:50 Forum, Landtræning Fredag kl. 16:50 - 17:20 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (5305)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (5356)
Fredag kl. 16:50 - 17:00 Forum, Landtræning Fredag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (5356)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (5812)
Fredag kl. 16:50 - 17:30 Forum, Sektion 1
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
Børn med Særlige Behov - 2024ESærlige Behov - 24E (5812)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (5407)
Fredag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Fredag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (5407)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (5255)
Fredag kl. 17:00 - 17:10 Forum, Landtræning Fredag kl. 17:10 - 17:40 Forum, Sektion 6
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS6 - 2024EHS6 - 6 årige - 24E (5255)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (5358)
Fredag kl. 17:00 - 17:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Fredag kl. 17:10 - 17:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (5358)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (5202)
Fredag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (5202)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (5306)
Fredag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Fredag kl. 17:20 - 17:50 Forum, Sektion 5
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS7 - 2024EHS7 - 7 årige - 24E (5306)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (5458)
Fredag kl. 17:10 - 17:20 Forum, Landtræning Fredag kl. 17:20 - 17:50 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (5458)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (5357)
Fredag kl. 17:20 - 17:30 Forum, Landtræning Fredag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Sektion 4
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS8 - 2024EHS8 - 8 årige - 24E (5357)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (5408)
Fredag kl. 17:30 - 17:40 Forum, Landtræning Fredag kl. 17:40 - 18:10 Forum, Sektion 3
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (5408)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (5409)
Fredag kl. 17:30 - 17:40 Bankagersvømmesal, Landtræning Fredag kl. 17:40 - 18:10 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/10
HS9 - 2024EHS9 - 9 årige - 24E (5409)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (5101)
Fredag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS3 - 2024EHS3 - 3 årige - 24E (5101)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (5459)
Fredag kl. 17:40 - 17:50 Forum, Landtræning Fredag kl. 17:50 - 18:20 Forum, Sektion 2
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (5459)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (5460)
Fredag kl. 18:00 - 18:10 Bankagersvømmesal, Landtræning Fredag kl. 18:10 - 18:40 Bankagersvømmesal, Hele Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/10
HS10 - 2024EHS10 - 10 årige - 24E (5460)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (5152)
Fredag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/6
HS4 - 2024EHS4 - 4 årige - 24E (5152)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (5203)
Fredag kl. 18:30 - 19:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/6
HS5 - 2024EHS5 - 5 årige - 24E (5203)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Triatlon KlubbenSamarbejder (10000A)
Søndag kl. 00:00 - 00:10 Horsens Svømmeklub, Klublokale
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/1
Triatlon KlubbenSamarbejder (10000A)
Kort beskrivelse

Medlemsoversigt: Medlemmer fra Triatlon klub samarbejdet

Tilmeld
BK VitusSamarbejder (10000B)
Søndag kl. 00:00 - 00:00 Horsens Svømmeklub, Klublokale
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/1
BK VitusSamarbejder (10000B)
Kort beskrivelse

Medlemsoversigt: Medlemmer fra BK Vitus samarbejdet

Tilmeld
BK HermodSamarbejder (10000D)
Søndag kl. 00:00 - 00:-10 Horsens Svømmeklub, Klublokale
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/1
BK HermodSamarbejder (10000D)
Kort beskrivelse

Medlemsoversigt: Medlemmer fra BK Hermod samarbejdet

Tilmeld
Arirang Taekwondo DojanSamarbejder (10000C)
Søndag kl. 00:00 - 00:00 Horsens Svømmeklub, Klublokale
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/1
Arirang Taekwondo DojanSamarbejder (10000C)
Kort beskrivelse

Medlemsoversigt: Medlemmer fra Arirang Taekwondo Dojan samarbejdet

Tilmeld
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (6011)
Lørdag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/6
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (6011)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (6021)
Lørdag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/6
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (6021)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (6012)
Lørdag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/6
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (6012)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (6022)
Lørdag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/6
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (6022)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (6013)
Lørdag kl. 18:30 - 19:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/6
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (6013)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7001)
Søndag kl. 08:30 - 09:00 Lindehøjscenteret, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/5
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7001)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7002)
Søndag kl. 09:00 - 09:30 Lindehøjscenteret, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 3/5
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7002)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7003)
Søndag kl. 09:30 - 10:00 Lindehøjscenteret, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/5
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7003)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7004)
Søndag kl. 10:00 - 10:30 Lindehøjscenteret, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/5
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7004)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7005)
Søndag kl. 11:00 - 11:30 Lindehøjscenteret, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 4/5
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7005)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7006)
Søndag kl. 11:30 - 12:00 Lindehøjscenteret, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/5
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7006)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7007)
Søndag kl. 12:00 - 12:30 Lindehøjscenteret, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 1/5
HS Baby 0 - 2024EHS baby 0 - 0 år - 24E (7007)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Udspring - 2024EUdspring - 24E (7788)
Søndag kl. 16:30 - 18:00 Forum, Springbassinet
Instruktør : Henrik Rosenkrantz küster ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 8/20
Udspring - 2024EUdspring - 24E (7788)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (7021)
Søndag kl. 16:30 - 17:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Venteliste 6/6
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (7021)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (7011)
Søndag kl. 17:00 - 17:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 5/6
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (7011)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (7022)
Søndag kl. 17:30 - 18:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 2/6
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (7022)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (7012)
Søndag kl. 18:00 - 18:30 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/6
HS Baby 1 - 2024EHS baby 1 - 1 år - 24E (7012)
Kort beskrivelse
Tilmeld
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (7023)
Søndag kl. 18:30 - 19:00 Forum, Varmtvands Bassinet
Instruktør : Instruktør Kommer senere ,
Hjælpeinstruktør : Instruktør Kommer senere ,
19.08.2024 - 15.12.2024 Tilmeld 0/6
HS Baby 2 - 2024EHS baby 2 - 2 år - 24E (7023)
Kort beskrivelse
Tilmeld

Nyheder

Instagram

Loading